Dla wydawców

Chcesz zacząć monetyzować swoją działalność w Internecie?
Szukasz najlepszych stawek?

Konkurencyjne stawki

Dzięki wsparciu Group One działamy na preferencyjnych warunkach oferując najbardziej konkurencyjne stawki, co w połączeniu z kampaniami charakteryzującymi się wyższymi konwersjami, przekłada się na wyższą prowizję dla Ciebie.

Wiedza i doświadczenie

W naszej sieci afiliacyjnej zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy zawsze są do Twojej dyspozycji. Możesz nam zaufać, mamy doświadczenie, które zdobyliśmy realizując setki kampanii – wiemy co ma sens, a co nie.

Najlepsze programy

Angażujemy się tylko w projekty, które przynoszą konkretne zyski dlatego możesz być pewny, że nasze programy są najwyższej jakości.

Partnerskie relacje

Na pierwszym miejscu stawiamy relacje, dlatego gwarantujemy jasną i bezproblemową walidację. Nasze nieszablonowe podejście do każdego problemu sprawia, że zawsze znajdziemy zadowalające wszystkich rozwiązanie.

Zaawansowana technologia

Gwarantujemy pełną kontrolę i transparentność we wszystkich naszych realizacjach. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych dokładnie wiemy, w którym miejscu aktualnie się znajdujemy.

Innowacyjnie formy reklamowe

W SalesTube Affiliate Network nie zamykamy się tylko na standardowe działania. Jeżeli chciałbyś realizować kampanię w nietypowy sposób chętnie sprawdzimy nowe rozwiązania i razem z Tobą ocenimy ich skuteczność.

Wyższa konwersja, to wyższa prowizja
dla Ciebie! Zainteresowany?

 skontaktuj się z nami

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz

Zaloguj się

Skontaktuj się z nami!